THR 20-7211WI ImageNäytä suurempi kuva
Kuva voi olla edustus.
Katso tuotetietojen tekniset tiedot.
THR 20-7211WI
Varastossa 4 pcs Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
Valmistaja Osa numero:
THR 20-7211WI
Valmistaja / merkki
Traco Power
Osa Kuvaus:
20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
lomakkeissa:
THR 20-7211WI(1).pdfTHR 20-7211WI(2).pdfTHR 20-7211WI(3).pdfTHR 20-7211WI(4).pdf
Lyijytön tila / RoHS-tila:
Varastojen kunto:
Uusi alkuperäinen, 4 kpl varastossa.
Alusta lähtien:
Hong Kong
Lähetystapa:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Kysely verkossa
Osa numero
Valmistaja
Vaadittava määrä
Yrityksen nimi
Yhteyshenkilön nimi
Sähköposti
Puhelin
Viesti
Anna Vahvista koodi ja klikkaa "Lähetä"
Osa numero THR 20-7211WI
Valmistaja / merkki Traco Power
Varastomäärä 4 pcs Stock
Kategoria Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet
Kuvaus 20 WATT DC/DC CONVERTER, INDUSTR
Lyijytön tila / RoHS-tila: RoHS Compliant
Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 3 kV
Jännite - tulo (Min) 40V
Jännite - tulo (Max) 160V
Tyyppi Isolated Module
Toimittaja Device Package -
Vakioluku 62368-1
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.43" H (50.8mm x 25.4mm x 11.0mm)
Sarja THR 20WI (20W)
Virta (wattia) 20 W
Pakkaus / Case 6-DIP Module
Paketti Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole
ominaisuudet Adjustable Output, Remote On/Off
tehokkuus 84%
Nykyinen - Output (Max) 4A